Gunner Due Biler i Slagelse

Adresse

Gunner Due Biler i Slagelse
Ndr. Ringgade 1
4200 Slagelse

Åbningstider
Administration
Mandag - Torsdag
08:00 - 16:00
Fredag
08:00 - 15:00
Lørdag
Lukket
Søndag
Lukket
Reservedele
Mandag - Torsdag
07:00 - 17:00
Fredag
07:00 - 16:30
Lørdag
Lukket
Søndag
Lukket
Salgsafdeling
Mandag - Torsdag
09:00 - 17:30
Fredag
09:00 - 17:30
Lørdag
Lukket
Søndag
11:00 - 15:00
Serviceafdeling
Mandag - Torsdag
07:00 - 17:00
Fredag
07:00 - 16:30
Lørdag
Lukket
Søndag
Lukket

Medarbejdere

Christian Due

Salgschef, Slagelse

Torben Lindblad

Eftermarkedsdirektør, Køge - Roskilde - Slagelse - Store Heddinge

56 65 34 00 | 29 99 55 09

torben.lindblad@gunnerdue.dk

Phillip Due

Indehaver, Køge - Slagelse

56 65 34 00 | 29 99 55 02

phillip.due@gunnerdue.dk

Claus Due

Indehaver, Køge - Slagelse

Finn Vidø

Erhvervschef, Køge

56 65 34 00 | 29 62 59 03

fivi@gunnerdue.dk

Kasper Prætorius

Junior sælger – Erhverv, Slagelse

40 12 41 76

kapr@gunnerdue.dk

Kenneth Bjerregaard

Salgskonsulent, Slagelse

40 12 41 68

Kebj@gunnerdue.dk

Daniel Sørensen

Salgskonsulent, Slagelse

58 55 62 16 | 40 12 41 65

Daso@gunnerdue.dk

Brian Jensen

Værkfører Opel, Slagelse

58 55 62 09 | 30 57 63 41

Brje@gunnerdue.dk

Paw Maurice Johansen

Værkfører Pladeværksted, Slagelse

58 55 62 08 | 29 39 14 98

pajo@gunnerdue.dk

Theis Folmar

Reservedelschef, Slagelse

58 52 66 88 | 29 26 76 36

thfo@gunnerdue.dk

Dorte Jeppesen

Reservedele ekspedient, Slagelse

58 55 62 18 | 29 26 26 87

Doje@gunnerdue.dk

Anna Melin

Eftermarkedselev, Slagelse

23 70 50 88

anme@gunnerdue.dk

Pia Folkmann

Regnskabschef, Køge - Slagelse

56 65 34 00 | 56 65 34 00

pia.folkmann@gunnerdue.dk

Morten Winther

Servicerådgiver