Gunner Due Biler i Roskilde

Adresse

Gunner Due Biler i Roskilde
Københavnsvej 148
4000 Roskilde

Åbningstider
Reservedele
Mandag - Torsdag
07:00 - 17:00
Fredag
07:00 - 17:00
Lørdag
Lukket
Søndag
Lukket
Salgsafdeling
Mandag - Torsdag
09:00 - 17:30
Fredag
09:00 - 17:30
Lørdag
Lukket
Søndag
11:00 - 15:00
Serviceafdeling
Mandag - Torsdag
07:00 - 17:00
Fredag
07:00 - 17:00
Lørdag
Lukket
Søndag
Lukket

Medarbejdere

Henrik Madsen

Direktør, Roskilde

46 75 69 00 | 29 29 68 64

henrik.madsen@gunnerdue.dk

Torben Lindblad

Eftermarkedsdirektør, Køge - Roskilde - Slagelse - Store Heddinge

56 65 34 00 | 29 99 55 09

torben.lindblad@gunnerdue.dk

Brian Ramm Hønholt

Salgskonsulent - Ford ansvarlig, Roskilde

46 75 69 00 | 61 61 51 91

brian.honholt@gunnerdue.dk

Martin Wagner

Salgschef - Ford erhverv, Roskilde

46 75 69 00 | 50 60 32 62

martin.wagner@gunnerdue.dk

Thomas Ottosen

Erhvervskonsulent Ford, Roskilde

46 75 69 00 | 81 88 72 29

thomas.ottosen@gunnerdue.dk

Rasmus Dahlmann

Juniorsælger, Roskilde

46 75 69 00 | 81 77 15 77

rasmus.dahlmann@gunnerdue.dk

Michael Bo Nielsen

Værkstedschef, Roskilde

46 75 69 00 | 22 21 59 55

michaelbo.nielsen@gunnerdue.dk

Peter Vodstrup

Reservedelschef, Roskilde

46 75 69 00 | 46 30 23 17

peter.vodstrup@gunnerdue.dk

Roan Sørensen

Reservedelsekspedient, Roskilde

46 75 69 00 | 46 30 23 16

roan.sorensen@gunnerdue.dk

Dorthe Serup

Reservedelsekspedient, Roskilde

46 75 69 00 | 46 30 23 18

dorthe.serup@gunnerdue.dk

Mathias Møller Pedersen

Værkfører, Roskilde

46 75 69 00 | 46 30 23 20

mathias.pedersen@gunnerdue.dk

Mads Sandfeld

Pladeværkfører, Roskilde

46 75 69 00 | 29 99 55 07

mads.sandfeld@gunnerdue.dk