Gunner Due Biler i Køge

Adresse

Gunner Due Biler i Køge
Tangmosevej 105
4600 Køge

Åbningstider
Administration
Mandag - Torsdag
08:00 - 16.00
Fredag
08.00 - 15.00
Lørdag
Lukket
Søndag
Lukket
Reservedele
Mandag - Torsdag
07:30 - 15:30
Fredag
07:30 - 15:00
Lørdag
Lukket
Søndag
Lukket
Salgsafdeling
Mandag - Torsdag
08:30 - 17:30
Fredag
08:30 - 17:30
Lørdag
Lukket
Søndag
11:00 - 16:00
Serviceafdeling
Mandag - Torsdag
07:30 - 17:00
Fredag
07:30 - 15:00
Lørdag
Lukket
Søndag
Lukket

Medarbejdere

Claus Due

Indehaver, Køge - Slagelse

Phillip Due

Indehaver, Køge - Slagelse

56 65 34 00 | 29 99 55 02

phillip.due@gunnerdue.dk

Pia Folkmann

Regnskabschef, Køge - Slagelse

56 65 34 00 | 56 65 34 00

pia.folkmann@gunnerdue.dk

Torben Lindblad

Eftermarkedsdirektør, Køge - Roskilde - Slagelse - Store Heddinge

56 65 34 00 | 29 99 55 09

torben.lindblad@gunnerdue.dk

Finn Vidø

Erhvervschef, Køge

56 65 34 00 | 29 62 59 03

fivi@gunnerdue.dk

Jan Mortensen

Bogholderi / salgssupport, Køge

56 65 34 00 | 56 64 52 11

jan.mortensen@gunnerdue.dk

Birgit Jæger

Bogholderi, Køge

56 64 52 13 | 56 65 34 00

birgit.jaeger@gunnerdue.dk

Dorthe Nielsen

Bogholderi

56 65 34 00 | 56 64 52 14

dorthe.nielsen@gunnerdue.dk

Torben Petersen

Salgskonsulent, Køge

56 65 34 00 | 29 99 55 08

torben.petersen@gunnerdue.dk

Glenn Campbell

Salgskonsulent, Køge

56 65 34 00 | 29 99 55 06

Glenn.campbell@gunnerdue.dk

Anders Christensen

Salgselev Reservedele & Tilbehør, Køge

56 65 34 00 | 56 64 52 20

Anders.christensen@gunnerdue.dk

Christian Hansen

Salgskonsulent, Køge

81 77 77 55

chha@gunnerdue.dk

Klaus Haack

Værkstedschef, Køge

Rasmus Jensen

Værkfører, Køge

56 65 34 00 | 56 64 52 30

rasmus.jensen@gunnerdue.dk

Søren Jakobsen

Indkøbschef, Køge

56 65 34 00 | 56 64 52 26

soren.jakobsen@gunnerdue.dk

Karsten Pedersen

Kunderådgiver, Reservedele, Køge

56 65 34 00 | 56 64 52 25

karsten.pedersen@gunnerdue.dk

Lis Nyegaard

Bogholderi & administration, Køge

56 64 34 00 | 56 64 52 12

Morten Bahn Jensen

Værksted

56 64 52 34

moje@gunnerdue.dk

Frederik Due

Erhvervs sælger Trainee, Køge